Терасна дошка в Україні

LIGNUM Scandinavia​

сертифікований FSC® деревно-полімерний композит преміум-класу. 

Терасна дошка розроблена спеціально для скандинавського ринку, поєднує в собі новітні технології, найвищу якість, чудові характеристики та новітній дизайн. Розташування виробництва у Львові дозволяє скоротити канали збуту та запропонувати цей продукт преміум-класу за максимально конкурентною ціною.

RAW

RAW LIGNUM Scandinavia – це серія, що відображає справжній сучасний скандинавський дух, ідеальне поєднання елегантного природнього вигляду, оксамитового дотику та безкомпромісної міцності. Ця серія чудово передає структуру дерева, а палітра кольорів дає можливість ідеально підібрати дошку під ваш інтер’єр.

SIMPLICITY

SIMPLICITY LIGNUM Scandinavia – це чудовий вибір для тих хто любить стиль, лаконічність, простоту. Ця серія чудово підходить для укладання зон біля басейнів.

Склад

1 %
Деревина
1 %
HDPE
1 %
Адитиви

Сертифікат

Переваги терасної дошки:

Довговічність

ретельно підібрані рецептура, компоненти та конструкція забезпечують міцність плити протягом багатьох років. Матеріал не змінює форму, не втрачає колір, не розширюється і не всихається від перепадів температури або вологи, стійкий до гниття, паразитичних грибків

Догляд

матеріал не вимагає додаткового догляду чи покриття лаком або фарбою. Готовий до експлуатації одразу після встановлення

Зовнішній вигляд

терасна дошка має елегантний і теплий вигляд натурального дерева в різних природних відтінках, щоб ідеально вписатися в будь-який інтер’єр. Дошка гладка і оксамитова на дотик, без шорсткостей. Поверхня по якій дуже приємно ходити

Екологічно чистий

на 65-70% складається з натуральної деревини та високоякісних вторинних полімерів. Деревні волокна поєднуються з екологічно безпечними зв’язуючими та добавками і утворюють надійний, міцний деревно-полімерний композит, який не виділяє шкідливих речовин у навколишнє середовище

про компанію

WOOD LVIV

українська виробнича компанія зі 100% данськими інвестиціями. Компанія має багаторічний досвід роботи в деревообробній галузі, поєднуючи найкращі українські ресурси та виробничий потенціал із найвищими європейськими стандартами якості, продуктивності та дизайну. Компанія постійно і всебічно спрямована на вдосконалення шляхом впровадження європейського стилю роботи, прогресивних технологій для економії енергоресурсів, покращення екологічних показників та зменшення відходів виробництва.

Наша місія базується на «стратегії золотого колоди», де ніщо не пропадає даремно, забезпечуючи повне використання природних ресурсів і додаючи вартість на кожному етапі виробництва. Європа є нашим найбільшим ринком, понад 90% нашої продукції постачається за кордон. Обставини, принесені в Україну жахливим російським вторгненням, природно вплинули на нашу політику. Ми сповнені рішучості зосередитися на ринку України та зробити все можливе для підтримки та відбудови сильної України.
контакти

by WOOD LVIV LLC

м. Львів, вул. Шевченка 329
тел. 067 211 18 37